Panowie, ktoś kto ma styczność z piłami formatowymi i mógłby mi doradzić? Mam dylemat czy lepiej zainwestować w nową/profesjonalną formatówkę na gwarancji czy szukać używki. Zakład obecnie się rozwija i z tego co widzę to sprzęt nie będzie stał bezczynnie. Poza tym ważna kwestia, żeby zwiększyć tempo pracy i nie nabiegać się tak jak teraz przy cięciu formatek. Dzięki za dobrą radę!