Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak ustawić kąt wtrysku czujnikiem zegarowym Mercedes e290 1996?

01 Mar 2015 02:20 9339 5
  • Level 7  
    Witam.
    Chciałem ustawić kąt wtrysku w Mercedesie e290, pompa Bosch, tylko nie bardzo wiem jak?
    Przybliżył by mi ktoś, jak ustawić kąt wtrysku w tym modelu?
    Z góry dziękuję. :)
  • Level 24  
    Jak nie bardzo wiesz jak to znaczy że tego nie jesteś w stanie wykonać samodzielnie....szkoda eksperymentować i nerwow, lepiej zleć tę czynność warsztatowi i jak pozwolą być przy wykonywaniu tej czynności to sobie popatrzysz i uświadomisz że nie jest to takie łatwe dla osoby nie mającej praktyki przy konkretnym typie silnika.Jak bardzo chcesz coś tam liznąć wiedzy na ten temat to tylko czytać , w necie coś tam na pewno znajdziesz , choćby na forach dyskusyjnych mercedesa ..... .
  • Level 7  
    Nie bede wiozl samochodu do mechanka, bo sam nim jestem. Wiem mniej wiecej jak sie to obsluguje, tylko chce sie dowiedziec jak to ustawic w moim Mercedesie. Chodzi mi o parametry.
  • Level 24  
    Szanowny kolego 795..... z Grębanin ( gdzie by to nie było )....zwracam honor jesteś mechanikiem i posiadasz czujnik zegarowy z stosowną obsadką - przystawką...tobie był tylko potrzebny ten parametr co go podał kolega z postu powyżej .
  • Level 7  
    Dzieki kolego T5. Wlasnie o to mi chodzilo.

Dodano po 5 [minuty]:

Dla pewnosci, ustawiamy wal 12stopni przed OT i zerujemy zegar, nastepnie przekrecamy na OT, w tym momencie zegar powinien wskazywac 0,9mm, tak?