Szukam schematu podłączenia zbliżeniowego czujnika indukcyjnego do portu COM komputera. (chcę to oprogramować w VB)
Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... [h]
Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... [h]
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam