Nie spienia mleka tylko podgrzewa co może być przyczyną czy wyrobione gumy dyszy do spieniania mogą być przyczyną ekspres ma 4 lata odkamieniany na czas płynami zalecanymi przez producenta proszę o pomoc.
Może ktoś ma inny pomysł na naprawę własnymi siłami POMOCY...
Może ktoś ma inny pomysł na naprawę własnymi siłami POMOCY...