Witam serdeczenie, Mamy problem z ekspresem do kawy Bosh Benvenuto b70.
Coś się zepsuło z dnia na dzień i od tego momentu ekspres niewystarczająco namacza fusy kawy, samych fusów jest za mało a kawa się nie robi - wyskakuje komunikat "add beans" (dodaj kawe). Gdy włączy się ekspres to normalnie się płucze i wylatuje woda. Gdy włączy się robienie kawy, słychać jak kawa się mieli a później jak jest przerzucana do filtra/kolby. I tutaj właśnie następuje problem - kolejnym krokiem powinno być przepuszczanie wody przez filtr/kolbe a to nie następuje. Zamiast tego pojawia się komunikat "add beans" i nie wycieka ani kropla kawy
jak wspomniałem - wyrzucownych fusów jest mało i są dosyć suche.
Może jest tu ktoś kto miał podobne doświadczenie lub wie co mogło się zepsuć?
Coś się zepsuło z dnia na dzień i od tego momentu ekspres niewystarczająco namacza fusy kawy, samych fusów jest za mało a kawa się nie robi - wyskakuje komunikat "add beans" (dodaj kawe). Gdy włączy się ekspres to normalnie się płucze i wylatuje woda. Gdy włączy się robienie kawy, słychać jak kawa się mieli a później jak jest przerzucana do filtra/kolby. I tutaj właśnie następuje problem - kolejnym krokiem powinno być przepuszczanie wody przez filtr/kolbe a to nie następuje. Zamiast tego pojawia się komunikat "add beans" i nie wycieka ani kropla kawy
Może jest tu ktoś kto miał podobne doświadczenie lub wie co mogło się zepsuć?