Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Filament
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dobranie głośników i zwrotnic.

kajzerek90 07 Mar 2015 23:04 267 0
  • #1 07 Mar 2015 23:04
    kajzerek90
    Poziom 7  

Witam, jeżeli nie ten dział to proszę o przeniesienie, a nie skasowanie. Zwracam się z prośbą do was forumowiczów bardziej doświadczonych ode mnie o dobranie głośników i zwrotnic do pudeł o wymiarach 25x35x95cm <ponad 83l> wykonanej z MDF. Kolumny będą zasilane dwoma końcówkami mocy TDA7294, po jednej końcówce na jedna kolumnę. Dla nie wtajemniczonych przy 4Ω moc wynosi około 100W a przy 8Ω jakieś 80W, to teoria. W praktyce uważam ze te wyniki mogą być zbliżone do noty katalogowej bo po podłączeniu dwóch kolumn gorszej jakości pod jedną końcówkę mocy dały czadu. Końcówki mocy będą sterowane przedwzmacniaczem z kitu J-044. A teraz konkrety bo odbiegłem od tematu, potrzebuje konkretnych modeli zwrotnic i głośników, jeżeli ktoś posiada to i linków. Tak wiem jest wiele DIY, ale nic za bardzo mnie nie zaspokaja, chyba że ktoś uważa inaczej to niech podzieli się jakimś ciekawym projektem. Cena zwrotnic i głośników chciałbym żeby zamknęła się w granicach 500zł. Głośniki chciałbym żeby był ułożone jak na rysunku. Kolumny mają grać w pokoju 10x5m² i czasem na domówkach. Proszę o pomoc w projekcie. Dobranie głośników i zwrotnic.

0 0
  • Filament