Witam.Posiadam starą lodowko zamrazarke polar cz 280.Lodowka chlodzi normalnie a zamrazarka nie mrozi.Slychac tylko jak by cos w niej sie przelewało.Jezeli ktos wie jaka moze byc przyczyna to prosze o odpowiedzi.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamModerowany przez ROBSON33:Proszę nie zabierać głosu w temacie o którym nie ma Kolega zielonego pojęcia a zna tyko ze słyszenia.
Następnym razem nagrodzę ostrzeżeniem![]()