Witam wszystkich serdecznie.
W ostatnim czasie trafiło do mnie na warsztat Clio 2 1.5 dci k9k 700.
Odpala bez najmniejszego problemu ciśnienie w/g mnie stabilne na wolnych obrotach od 226 do 232 bary.
Przelewy sprawdzone trzymają się w normie dużych rozbieżności nie ma.
Podczas jazdy 1,2,3 ok gdy wkładamy 4 i gaz w podłogę zapal się STOP, kontrolka świec i check engine po czym po chwili gaśnie. Diagnoza cdp
Błąd DF 137 ciśnienie na szynie nie osiągnęło wartości maksymalnej.
CLIP pokazał ten sam błąd ale zgoła inny problem, przekroczenie ciśnienia zadanego ( zadane 850 bar info z czujnika 880).
Elementy podmieniane:
2 wtryskiwacze bo lekko więcej podlewały,
czujnik ciśnienia szyny CR z całą szyną,
zawór wysokiego ciśnienia,
a na koniec pompa.
Wszystko 100% sprawne bo wyjęte w ostatnim czasie z auta które jeździło do końca i nie wyrzucało błędów.
Nie wiem co już robić, więc proszę was koledzy o pomoc.
Pozdrawiam Karol
W ostatnim czasie trafiło do mnie na warsztat Clio 2 1.5 dci k9k 700.
Odpala bez najmniejszego problemu ciśnienie w/g mnie stabilne na wolnych obrotach od 226 do 232 bary.
Przelewy sprawdzone trzymają się w normie dużych rozbieżności nie ma.
Podczas jazdy 1,2,3 ok gdy wkładamy 4 i gaz w podłogę zapal się STOP, kontrolka świec i check engine po czym po chwili gaśnie. Diagnoza cdp
Błąd DF 137 ciśnienie na szynie nie osiągnęło wartości maksymalnej.
CLIP pokazał ten sam błąd ale zgoła inny problem, przekroczenie ciśnienia zadanego ( zadane 850 bar info z czujnika 880).
Elementy podmieniane:
2 wtryskiwacze bo lekko więcej podlewały,
czujnik ciśnienia szyny CR z całą szyną,
zawór wysokiego ciśnienia,
a na koniec pompa.
Wszystko 100% sprawne bo wyjęte w ostatnim czasie z auta które jeździło do końca i nie wyrzucało błędów.
Nie wiem co już robić, więc proszę was koledzy o pomoc.
Pozdrawiam Karol