Witam,
Mam problem z subwooferem, otóż podczas słuchania muzyki po krótkim/długim czasie, generalnie odstęp czasowy nie ma tutaj znaczenia, czasami wystarcza tylko włączenie sprzętu, dochodzi do dziwnych dudnień i trzasków z subwoofera, satelity grają prawidłowo, sprzęt się nie wyłącza.
Postanowiłem, że nagram te kłopotliwe dźwięki, proszę Was odsłuchajcie i pomóżcie mi ustalić gdzie może tkwić przyczyna problemu ?
Pozdrawiam.
Mam problem z subwooferem, otóż podczas słuchania muzyki po krótkim/długim czasie, generalnie odstęp czasowy nie ma tutaj znaczenia, czasami wystarcza tylko włączenie sprzętu, dochodzi do dziwnych dudnień i trzasków z subwoofera, satelity grają prawidłowo, sprzęt się nie wyłącza.
Postanowiłem, że nagram te kłopotliwe dźwięki, proszę Was odsłuchajcie i pomóżcie mi ustalić gdzie może tkwić przyczyna problemu ?
http://sendfile.pl/pokaz/307550---YCaZ.htmlPozdrawiam.