Witam.
Jest taki programik którym można testować podzespoły i nazywa się OCCT.
Włączamy opcje ON i pojawia się okienko z kręcącym kołem a z boku z lewej strony pojawia się informacja ile stopni ma jaki podzespół.
W każdej chwili można nacisnąć ESC aby zakończyć test. Po teście pojawiają się wykresy i tu zaczyna się problem. Jak je odczytać ?
Skąd wiedzieć czy linia powinna być prosta (stała) czy pofalowana i czy to dobrze czy źle ??
Myślę że nie wymaga wytłumaczenia taki test jak:
FPS -ilosc klatek na sekundę - im wiecej tym lepiej
CORE 0,1,2.... - rdzenie procesora i wykres jak pracował w danym momencie testu
MEMORY TEST - ile i wktórym momencie bylo testowane...
A co z +12v i innymi ????
Czy duże wahania tego wykresu oznaczają koniecznosc wymiany zasilacza ???
Zamieszczam wykresy i proszę o komentarz dla laików takich jak ja
....
Jest taki programik którym można testować podzespoły i nazywa się OCCT.
Włączamy opcje ON i pojawia się okienko z kręcącym kołem a z boku z lewej strony pojawia się informacja ile stopni ma jaki podzespół.
W każdej chwili można nacisnąć ESC aby zakończyć test. Po teście pojawiają się wykresy i tu zaczyna się problem. Jak je odczytać ?
Skąd wiedzieć czy linia powinna być prosta (stała) czy pofalowana i czy to dobrze czy źle ??
Myślę że nie wymaga wytłumaczenia taki test jak:
FPS -ilosc klatek na sekundę - im wiecej tym lepiej
CORE 0,1,2.... - rdzenie procesora i wykres jak pracował w danym momencie testu
MEMORY TEST - ile i wktórym momencie bylo testowane...
A co z +12v i innymi ????
Czy duże wahania tego wykresu oznaczają koniecznosc wymiany zasilacza ???
Zamieszczam wykresy i proszę o komentarz dla laików takich jak ja