Witam,
w moim ekspresie od wczoraj jest dziwny problem
po właczeniu ekspresu lampki świecą jakby było zwarcie
nagrałem film
po chwili lampki się zupełnie wyłączają
ogólnie po kilku resetach 10 minutach wciskania wszystkiego
zadziała
macie pomysł co to może być?
w moim ekspresie od wczoraj jest dziwny problem
po właczeniu ekspresu lampki świecą jakby było zwarcie
nagrałem film
po chwili lampki się zupełnie wyłączają
ogólnie po kilku resetach 10 minutach wciskania wszystkiego
zadziała
macie pomysł co to może być?