Witam,
Nie bardzo wiem jak to zrealizować a szukajka nie zwróciła mi żadnego podobnego tematu.
Mam kilka wejść (kontaktrony), których naruszenie jest sprawdzane podczas uzbrajania. Gdy któraś linia jest otwarta alarm się nie uzbroi. Jak zrealizować powiadomienie SMS o nieudanym uzbrojeniu, opcjonalnie wraz z informacją, które wejścia są naruszone?
Nie bardzo wiem jak to zrealizować a szukajka nie zwróciła mi żadnego podobnego tematu.
Mam kilka wejść (kontaktrony), których naruszenie jest sprawdzane podczas uzbrajania. Gdy któraś linia jest otwarta alarm się nie uzbroi. Jak zrealizować powiadomienie SMS o nieudanym uzbrojeniu, opcjonalnie wraz z informacją, które wejścia są naruszone?