Witam.
Proszę o pomoc w sprawie jak z tematu. Tutaj troszkę więcej:
ustawiłem podstawowe parametry takie jak opóźnienie zamykania drugiego skrzydła itp, oraz zaprogramowałem ruch w trybie podstawowym funkcją "tl" tzn za pomocą pilota ustawiłem zwolnienia i punkty stopu.
Wszystko ładnie pięknie ale dziś przez pół dnia nie było napięcia i automat się rozprogramował. po przyjechaniu do domu i otwarciu, skrzydła nie zwolniły i zatrzymały się na ogranicznikach. Silniki pracowały cały czas. Nacisnąłem przycisk zamykający i znowu to samo, brak zwolnienia i silniki non stop pracują aż do wyłączenia napięcia. Pierwszy raz spotkałem się żeby napęd się rozprogramował po zaniku napięcia. Macie może jakieś doświadczenia z tym napędem i z taką "usterką"?? Może to nie usterka bo szybko zaprogramowałem od nowa i działa wszystko ale czy to jest normalne??
Proszę o pomoc w sprawie jak z tematu. Tutaj troszkę więcej:
ustawiłem podstawowe parametry takie jak opóźnienie zamykania drugiego skrzydła itp, oraz zaprogramowałem ruch w trybie podstawowym funkcją "tl" tzn za pomocą pilota ustawiłem zwolnienia i punkty stopu.
Wszystko ładnie pięknie ale dziś przez pół dnia nie było napięcia i automat się rozprogramował. po przyjechaniu do domu i otwarciu, skrzydła nie zwolniły i zatrzymały się na ogranicznikach. Silniki pracowały cały czas. Nacisnąłem przycisk zamykający i znowu to samo, brak zwolnienia i silniki non stop pracują aż do wyłączenia napięcia. Pierwszy raz spotkałem się żeby napęd się rozprogramował po zaniku napięcia. Macie może jakieś doświadczenia z tym napędem i z taką "usterką"?? Może to nie usterka bo szybko zaprogramowałem od nowa i działa wszystko ale czy to jest normalne??