Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kuchnia zabudowa - co kupić?

10 Cze 2015 00:33 1143 2
  • Poziom 2  
    Poproszono mnie o poradę, pomoc w doborze sprzętu. Wiem, że opinie na necie są różne a tu zawsze mogę liczyć na fachowe opinie specjalistów dlatego proszę o podpowiedź jaki sprzęt do kuchni - zabudowa.

piekarnik Electrolux EOC45751OX
    płyta Electrolux EGG6343NOX, AMICA PGZ 6411, Amica PGZ 6410

zmywarka 60cm -ostatecznie te modele ale najlepiej jeśli doradzilibyście coś z metalowym dnem Siemens SN65L033EU, BOSCH SMV53L50EU (dno plastik)

lodówka wolnostojąca Bosch KGN39VL31E, Hotpoint-Ariston EBGH 20243 F
    ale może coś innego polecicie :)
  • Poziom 22  
    Piekarnik - podany model Electrolux jak najbardziej na tak (seria produkowana w Niemczech ,zakłady AEG)!
    Płyta gazowa - zarówno ten Electrolux jak i te Amici będą dobrym wyborem ,rzecz gustu.
    Zmywarka Bosch lub Siemens ,ale modele made in Germany (czyli wszystkie z metalowym dnem) - jeśli chcesz wiedzieć jaki konkretnie model ma dno to zadzwoń na infolinię ,niestety nie mam danych która zmywarka ma jakie dno.

Lodówka ,od ok 2 lat używam w/w Hotpointa , póki co żadnych uwag negatywnych. To co w moim wypadku zadecydowało a kupnie to: piękny wygląd (tutaj włosi postarali się), w środku śnieżno białe ściany + srebrne listwy, świetne oświetlenie ,2 duże szuflady w chłodziarce i 3 duże w zamrażarce (większe niż u konkurencji). Chłodzi bardzo dobrze (mam dla porównania chłodziarkę Electroluxa i e-lux chłodzi zdecydowanie słabiej - wg mnie to minus dla electroluxa). Jak każdy no frost lubi wydawać dziwne dźwięki ,czasami sobie gra ping ponga ,czasami strzela jak z pistoletu ..Ale robi to co ma robić na 6 z plusem. ;)
  • Poziom 2  
    Dzięki znajomi już kupili sprzęt :)