Witam posiadam windows 7, ale od kilku dni miałem z nim problemy więc postanowiłem go ponownie zainstalować. Więc sformatowałem partycję c, i kiedy próbuję ponownie zainstalować na niej system wyrzuca błąd: "nie mozna zainstalować systemu windows na tym dysku. wybrany dysk ma styl partycji gpt".
Gdy instalowałem wcześniej system nie miałem takich problemów.
I znalazłem w internecie odpowiedź by wykorzystać uefi(od razu zaznaczę, że się na tym nie znam) ale udało mi się.
Jednak gdy z tego skorzystam to wtedy pojawia się błąd o tym, że system nie może być zainstalowany na partycji/dysku z systemem plików ntfs, tylko fat32.
Czy mogę coś z tym zrobić?
Gdy instalowałem wcześniej system nie miałem takich problemów.
I znalazłem w internecie odpowiedź by wykorzystać uefi(od razu zaznaczę, że się na tym nie znam) ale udało mi się.
Jednak gdy z tego skorzystam to wtedy pojawia się błąd o tym, że system nie może być zainstalowany na partycji/dysku z systemem plików ntfs, tylko fat32.
Czy mogę coś z tym zrobić?