#1 1544079 02 Cze 2005 11:11 habor habor Poziom 12 Posty: 89 Pomógł: 1 Ocena: 13 Autor tematu Post #1 1544079 02 Cze 2005 11:11 mam pytanie, ile płynu chłodniczego wchodzi do audi a4 1,9 TDI. kupiłem 10 litrów petrygo a tu mi tylko poszło ze 4.??
#2 1544121 02 Cze 2005 11:30 adamo adamo Poziom 21 Posty: 340 Pomógł: 49 Ocena: 146 Pomocny post? (0) Post #2 1544121 02 Cze 2005 11:30 No i dobrze uruchom silnik zagrzej do momentu az włączy się wentylator dolej i w droge Pozdrawiam
#3 1984687 13 Lis 2005 19:12 habor habor Poziom 12 Posty: 89 Pomógł: 1 Ocena: 13 Autor tematu Pomocny post? (+1) Post #3 1984687 13 Lis 2005 19:12 w sumie to juz sam niewiem ile idzie bo wymienilem na zimnym silniku. termostat byl zamkniety a wiec pewnie w bloku troszke zostalo