Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pompa hydroforowa/ogrodowa Einhell GP 2800-OPINNIE i SPECYFIKACJA

17 Sie 2015 20:48 999 3
  • Użytkownik obserwowany
    Witam serdecznie.
    Otóż szykuję się kupić pompę do wody Einhell GP 2800. Jest to ogrodowo hydroforowa pompa do wody z energooszczędnym silnikiem.
    Niestety nigdzie nie mogę znaleźć specyfikacji do tej pompy.
    Z jakiej głębokości zdolna jest zassać wodę??
    Jakiej mocy jest silnik??
    Jakie macie opinnie na temat tej pompy?? Dobra? zła? Byłbym wdzięczny za każdą opinię.
    Pozdrawiam.
    Pompa hydroforowa/ogrodowa Einhell GP 2800-OPINNIE i SPECYFIKACJA
  • Poziom 27  
    Znalazłem specyfikacje tej pompy, ale tylko w języku CZESKIM lub NIEMIECKIM. W tym drugim są dodatkowo rysunki złożeniowe. Interesujące Cię dane, możesz skopiować i przetłumaczyć w TRANSLATORZE Google. Z tej pompy nie korzystałem, ale mam podobną (patrząc po rysunkach złożeniowych), korzystam z niej dorywczo do czerpania wody ze studni (głębokość ok 4-5m.), szału nie ma, ale do podlewania ogródka wystarcza i jak do tej pory mnie nie zawiodła (ok 5 lat).
  • Użytkownik obserwowany
    Nemonek napisał:
    Znalazłem specyfikacje tej pompy, ale tylko w języku CZESKIM lub NIEMIECKIM.

To samo to i ja znalazłem :)
    Dzięki wielkie :)
    Nemonek napisał:
    Z tej pompy nie korzystałem, ale mam podobną (patrząc po rysunkach złożeniowych), korzystam z niej dorywczo do czerpania wody ze studni (głębokość ok 4-5m.), szału nie ma,

A jaki jest model tej pompy??
    Nemonek napisał:
    ale do podlewania ogródka wystarcza i jak do tej pory mnie nie zawiodła (ok 5 lat).

A za ile ją kupiłeś??
  • Poziom 27  
    Szczerze mówiąc, to nawet nie wiem co to za model (jakaś włoska), kupiłem ją okazyjnie, już starszą, prawdopodobnie zdemontowana z hydrofora. Wraz z silnikiem zapłaciłem wtedy, bodajże, 80 zł. W zasadzie kupiłem ją dla silnika, bo gość twierdził, że nie chce pompować. Po rozebraniu (stąd wiem że ma podobną budowę) i wyczyszczeniu pompa ożyła i pracuję do dzisiaj, musi mieć tylko w miarę czystą wodę.