Witam, mój ekspres po włączeniu cały czas robi autotest i nie mogę wyciągnąć małej szufladki CLEAN, blokuje ją dociskające ramię zaparzacza na którym są 2 uszczelki (okrągłe oringi), jak wycofać do góry to ramię?? Proszę o pomoc.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam