Poszukaj na google informacji o termotransferze, kolorowa drukarka laserowa nie jest rzadkością.
Przy większej ilości raczej sitodruk.
Jeśli wystarczy czarny kolor,obraz napisu w negatywie,drukarka laserowa+papier kredowy+żelazko.Po wprasowaniu malujesz kilka razy tamponikiem z farbą i usuwasz toner.
Powodzenia.