Pralka pierze ale co kilka lub kilkanaście minut błyśnie 2 razy dioda zielona . Wg instrukcji zatkane sitko, wąż. Wymieniłem wąż ale błąd nadal się pojawia. Nie wiem czy to zawory poprzytykane czy jakieś inne uszkodzenie?
Nieraz po włączeniu nabiera i wypuszcza wodę.
Nieraz po włączeniu nabiera i wypuszcza wodę.