Witam, od 2-3 dni mam problem z otwieraniem jednej strony. Dokładnie chodzi o Link.
Podczas próby otworzenia danej strony na przeglądarce FF, Opera i Chrome mam komunikat
Żeby było ciekawiej na IE strona śmiga normalnie ...
Ma ktoś jakieś pomysły jak uporać się z problemem ?
Podczas próby otworzenia danej strony na przeglądarce FF, Opera i Chrome mam komunikat
Żeby było ciekawiej na IE strona śmiga normalnie ...
Ma ktoś jakieś pomysły jak uporać się z problemem ?