Witam,
Jestem nowy na forum tak że wszystkich serdecznie witam.
Mam problem z telewizorem plazmowym Pioneera PDP-LX5090. W pewnym momencie zanikł dźwięk w telewizorze i jest tylko obraz. Dodam że telewizor nie ma MPEG-4, więc telewizja jest podłączona za pomocą tunera. I ten telewizor wraz z tunerem i amplitunerem jak do tej pory działały bez problemu (czasem włączano odtwarzacz DVD).
Problem jest z elementami zamiennymi do tego telewizora, dlatego zastanawiam się jednak nad ominięciem tego problemu. Doszedłem do wniosku że jeżeli dałoby się podpiąc tuner bezpośrednio na amplituner to problem byłby rozwiązany. Czy jest możliwe i jak taką rzecz wykonać?
Jestem nowy na forum tak że wszystkich serdecznie witam.
Mam problem z telewizorem plazmowym Pioneera PDP-LX5090. W pewnym momencie zanikł dźwięk w telewizorze i jest tylko obraz. Dodam że telewizor nie ma MPEG-4, więc telewizja jest podłączona za pomocą tunera. I ten telewizor wraz z tunerem i amplitunerem jak do tej pory działały bez problemu (czasem włączano odtwarzacz DVD).
Problem jest z elementami zamiennymi do tego telewizora, dlatego zastanawiam się jednak nad ominięciem tego problemu. Doszedłem do wniosku że jeżeli dałoby się podpiąc tuner bezpośrednio na amplituner to problem byłby rozwiązany. Czy jest możliwe i jak taką rzecz wykonać?