Witam tak jak w temacie drukarka zaczęła z dnia na dzień brudzić kartki.
Przebieg drukarki wg. licznika 89746.
Drukarka od nowości eksplorowana tylko na oryginalnych tonerach Kyocera TK-3100 (za nie małe pieniądze) , drukowane tylko kartki A4, podajnik przedni nigdy nie używany (nawet raz), nigdy nie drukowała kopert itp. tylko kartki A4.
Zawiozłem ją do autoryzowanego serwisu gdzie była kupiona i gdzie kupowane są tonery gdzie po 5 sek. stwierdzono ,że piecyk do wymiany i ,że gwarancja już nie obejmuje. Koszt piecyka + usługa wymiany = 600 zł.
Drukarka kupiona 17.04.2013.
Przebieg myślę ,że nie za duży jak na nieco ponad 2,5 roku.
Na Stronie Kyocera znalazłem przy tym modelu:
Kiedyś pamiętałem ,że KYOCERA była niezawodna w niektórych modelach bębny dożywały grubo grubo więcej (300 tys to był pikuś) czy tak podupadła ta jakość drukarek KYOCERA, mam druga taką samą i po 6-8 mieś od kupienia też zaczęła brudzić (30-40 tys stron nie pamiętam) wtedy została naprawiona w ramach gwarancji.
Czy mogę żądać naprawy gwarancyjnej wg. tego co jest na stronie mimo ,że gwarancja minęła ?
Przecież przebieg jest stosunkowo mały (89746) od kwietnia 2013, niektóre firmy robią więcej przez rok na drukarce ?
Proszę o porady co mogę sprawdzić, przeczyścić ?
Ponad 1800 zł za drukarkę plus 400 zł /szt. za oryginalny toner i koniec eksploatacji po 89 tys stron ?
Miałem już dość hp/Brother/samsung itp. ze względu na duże ceny oryginalnych tonerów i małą wydajność pojedynczego tonera.
Więc postanowiłem ,że zamiast kupić drukarki za 400-600 zł kupie lepsze by były tańsze w eksplantacji i kupiłem 2 x FS-2100DN + 4 x FS-1035MFP/2035 (ze skanerem) w autoryzowanym serwisie i chyba to był strzał w kolano ?
Inny problem mam z FS-1035MFP przy skanowaniu z podajnika pojawił się niebieski pasek wzdłuż całej strony (wszystkie skany załącznika z tej drukarki są na tym pdf 2 strony widać pasek) , przy skanowaniu z szyby nie ma paska.
Z góry dziękuje za wszelkie porady
Załącznik:
1. druk strony stanu z włączonym EcoPrint (domyślnie jest ustawiona na eco od 2 lat)
2. drugi załącznik bez włączonego EcoPrint
3. i 4. Dodaje jeszcze serwisową stronę stanu i testową
5. Czarna kartka z Paint-a
Jak dobrze widzę fuser jest brudny (wałek grzejny) czy go można wyczyścić ,jak tak to czym najlepiej ?
Użytkownicy drukarki (księgowe) twierdzą ,że zaczęło się tak dziać po zmianie tonera na nowy czy oryginalny nowy toner KYOCERA TK-3100 mógł byc jakiś wadliwy i spowodować takie zabrudzenie fusera ?
Pozdrawiam
Przebieg drukarki wg. licznika 89746.
Drukarka od nowości eksplorowana tylko na oryginalnych tonerach Kyocera TK-3100 (za nie małe pieniądze) , drukowane tylko kartki A4, podajnik przedni nigdy nie używany (nawet raz), nigdy nie drukowała kopert itp. tylko kartki A4.
Zawiozłem ją do autoryzowanego serwisu gdzie była kupiona i gdzie kupowane są tonery gdzie po 5 sek. stwierdzono ,że piecyk do wymiany i ,że gwarancja już nie obejmuje. Koszt piecyka + usługa wymiany = 600 zł.
Drukarka kupiona 17.04.2013.
Przebieg myślę ,że nie za duży jak na nieco ponad 2,5 roku.
Na Stronie Kyocera znalazłem przy tym modelu:
Cytat:Gwarancja 1-rok w standardzie (długość zależna od kraju dystrybucji). KYOCERA gwarantuje sparwność bębna i modułu developera przez 3 lata lub do osiągnięcia 300,000 stron (który z czynników zajdzie pierwszy), przy zachowaniu procedur obsługi i konserwacji z dokumentacji użytkownika.
Kiedyś pamiętałem ,że KYOCERA była niezawodna w niektórych modelach bębny dożywały grubo grubo więcej (300 tys to był pikuś) czy tak podupadła ta jakość drukarek KYOCERA, mam druga taką samą i po 6-8 mieś od kupienia też zaczęła brudzić (30-40 tys stron nie pamiętam) wtedy została naprawiona w ramach gwarancji.
Czy mogę żądać naprawy gwarancyjnej wg. tego co jest na stronie mimo ,że gwarancja minęła ?
Przecież przebieg jest stosunkowo mały (89746) od kwietnia 2013, niektóre firmy robią więcej przez rok na drukarce ?
Proszę o porady co mogę sprawdzić, przeczyścić ?
Ponad 1800 zł za drukarkę plus 400 zł /szt. za oryginalny toner i koniec eksploatacji po 89 tys stron ?
Miałem już dość hp/Brother/samsung itp. ze względu na duże ceny oryginalnych tonerów i małą wydajność pojedynczego tonera.
Więc postanowiłem ,że zamiast kupić drukarki za 400-600 zł kupie lepsze by były tańsze w eksplantacji i kupiłem 2 x FS-2100DN + 4 x FS-1035MFP/2035 (ze skanerem) w autoryzowanym serwisie i chyba to był strzał w kolano ?
Inny problem mam z FS-1035MFP przy skanowaniu z podajnika pojawił się niebieski pasek wzdłuż całej strony (wszystkie skany załącznika z tej drukarki są na tym pdf 2 strony widać pasek) , przy skanowaniu z szyby nie ma paska.
Z góry dziękuje za wszelkie porady
Załącznik:
1. druk strony stanu z włączonym EcoPrint (domyślnie jest ustawiona na eco od 2 lat)
2. drugi załącznik bez włączonego EcoPrint
3. i 4. Dodaje jeszcze serwisową stronę stanu i testową
5. Czarna kartka z Paint-a
Jak dobrze widzę fuser jest brudny (wałek grzejny) czy go można wyczyścić ,jak tak to czym najlepiej ?
Użytkownicy drukarki (księgowe) twierdzą ,że zaczęło się tak dziać po zmianie tonera na nowy czy oryginalny nowy toner KYOCERA TK-3100 mógł byc jakiś wadliwy i spowodować takie zabrudzenie fusera ?
Pozdrawiam