logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Ford mondeo mk3 2.o benzyna - ustawianie łańcucha rozrządu/ wał korbowy

rino668 01 Paź 2015 11:43 12429 4
REKLAMA
  • #1 15034490
    rino668
    Poziom 10  
    Posty: 5
    Ocena: 5
    Witam.
    Prosze o pomoc w ustawieni wału korbowego w stosunku co do gory, góre wiem jak ustawić ale nie wiem w jakiej pozycji ma być wał korbowy w stosunku do reszty. nie mogę znaleźć żadnej cechy
    Ford mondeo mk 3 z 2005 r. 2.0 benzyna na łańcuchu rozrządu
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 15035158
    rino668
    Poziom 10  
    Posty: 5
    Ocena: 5
    Niestety nie mogę rozpakować pliku mój komp ma problemyn z wgraniem rar.
    A plik jest spakowany, można go podesłac w innym formacie adobe lub pdf ?
    Dzieki z góry

    Dodano po 16 [minuty]:

    Czy takie położenie jest dobre i gra tak ustawiona
    Załączniki:
    • Ford mondeo mk3 2.o benzyna - ustawianie łańcucha rozrządu/ wał korbowy 20151001_173024.jpg (6.11 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Ford mondeo mk3 2.o benzyna - ustawianie łańcucha rozrządu/ wał korbowy 20151001_172953.jpg (5.89 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #4 15035494
    bandi21
    Poziom 30  
    Posty: 1394
    Pomógł: 126
    Ocena: 655
    Musisz wkręcić blokadę w blok silnika w okolicy półosi którą widać na drugim zdjęciu,tam gdzie wisi wtyczka.Ta linijka którą wetknąłeś w wałki też się nie nadaje,za cienka i za giętka. Widząc śrubę wału stwierdzam że niezłe kowalstwo odwalasz.
  • #5 15035700
    rino668
    Poziom 10  
    Posty: 5
    Ocena: 5
    troszkę się zaparła sruba i trza było użyć tradycyjnej metody :D
    Dzięki za info
REKLAMA