Witam ! Sprinter 311 nie chce z rana odpalić ! Wymieniłem świece żarowe a on nadal robi to samo. Naprawiłem rozrusznik by chodził maksymalnie.Jak odpalisz bo długim czasie to nastepny raz odpala za każdym razem .Najgorzej jest po dłuższym postoju 3-5 godzin odpala powyżej 10 juz ma problem . Proszę o radę co zrobić ?