logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Mercedes Sprinter - po dłuższym postoju nie odpala

Don Mirkus 02 Paź 2015 06:50 2694 4
REKLAMA
  • #1 15036309
    Don Mirkus
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Witam ! Sprinter 311 nie chce z rana odpalić ! Wymieniłem świece żarowe a on nadal robi to samo. Naprawiłem rozrusznik by chodził maksymalnie.Jak odpalisz bo długim czasie to nastepny raz odpala za każdym razem .Najgorzej jest po dłuższym postoju 3-5 godzin odpala powyżej 10 juz ma problem . Proszę o radę co zrobić ?
  • REKLAMA
  • #2 15036320
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #3 15036324
    Don Mirkus
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Niestety nie .

    Dodano po 2 [minuty]:

    W przezroczystym przewodzie który dochodzi do filtra paliwa widać pęcherzyki powietrza .

    Dodano po 4 [minuty]:

    Czy mam sie tymi pęcherzykami powietrza przejmować czy szukać przyczyny w inym miejscu ?Zacznę oczywiście od tego sterownika świec , dziękuję !
  • REKLAMA
  • #4 15036329
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #5 15037967
    Don Mirkus
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Dziękuję bardzo za podpowiedż , będę po kolei sprawdzał przewody paliwowe bo sam myslę że to chyba wina może być właśnie mechaniczna .
REKLAMA