witam. Mam pralke amica z elektronicznym programatorem,sciezki węglowe po których chodzi suwak juz sie wytarly.Czy zna ktos jakis sposób na regeneracje scieżek węglowych?Podobno istnieja jakies lakiery do tego typu napraw?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamqmulus napisał:one się nie popalily. wytarly się. suwak od programatora jest dosc glupio zrobiony i dosc szybko je wyciera... pa 5560a420