Witam
Poszukuje takie rozwiązania aby była mozliwość uruchomienia zdalnego pulpitu Windows w przegladarce. Może ktoś słyszał o taki rozwiązaniu?
Znalazłem cos takiego Jak Microsoft Virtual Labs lecz nie wiem czy to konkretnie temu służy?
Pozdrawiam
Poszukuje takie rozwiązania aby była mozliwość uruchomienia zdalnego pulpitu Windows w przegladarce. Może ktoś słyszał o taki rozwiązaniu?
Znalazłem cos takiego Jak Microsoft Virtual Labs lecz nie wiem czy to konkretnie temu służy?
Pozdrawiam