logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak uruchomić zdalny pulpit Windows w przeglądarce?

sebapulawy 30 Paź 2015 12:56 642 2
REKLAMA
  • #1 15108170
    sebapulawy
    Poziom 12  
    Posty: 243
    Pomógł: 3
    Ocena: 24
    Witam
    Poszukuje takie rozwiązania aby była mozliwość uruchomienia zdalnego pulpitu Windows w przegladarce. Może ktoś słyszał o taki rozwiązaniu?
    Znalazłem cos takiego Jak Microsoft Virtual Labs lecz nie wiem czy to konkretnie temu służy?

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 15108214
    jurmun
    Poziom 14  
    Posty: 161
    Pomógł: 7
    Ocena: 17
    Jest program TightVNC, w nim też możesz się łączyć przez przeglądarkę, natomiast ja takiej opcji nie stosowałem. Program jest prosty w obsłudze.
    Pozdrawiam
  • #3 15108483
    Khysiek
    Poziom 10  
    Posty: 29
    Używałem UltraVNC, to jedna z wersji VNC, można ją zainstalować jako usługę i działa wtedy jak serwer www (nie wymaga programu-klienta).
REKLAMA