Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda civic VIII ufo - podświetlenie radia, konsoli środkowej

24 Lis 2015 19:51 5118 7
  • Poziom 2  
    Honda civic VIII nie działa podświetlenie radia,wiatraka,klimy,schowka żadne przyciski, ciemno jak w Du...
    Ktoś miał podobny problem?
    Przejrzałem bezpieczniki ale nie wiem za co się zabrać
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Reszta podświetleń działa? Ideogramy? Zegary reagują na zapalenie świateł głównych? Nie masz przypadkiem skręconego na minimum regulatora jasności oświetlenia?
  • Poziom 2  
    Witam,Działają zegary wyświetlacz od radia i to pokrętło tez.
    Podświetlone jest tylko to pokrętło od ściemniania i start engin reszta to czarna masa.Kupowalem ten cholerny samochód w lecie a mieszkam w uk tu się nie jeździ w dzień na światłach.

Dodano po 8 [minuty]:

Honda civic VIII ufo - podświetlenie radia, konsoli środkowej
  • Poziom 9  
    Witam. Mam podobny problem jak w temacie . Ktoś miał jeszcze tak i poradził sobie .
  • Poziom 10  
    Tak, uporałem się z tym problemem info na PW
  • Poziom 12  
    Uszkodzony potencjometr podświetlenia na płycie licznika. Mam to samo.
    Ktoś może wie gdzie kupić taki element?
    --------------------------------------------------------------------------------------
    Jednak to nie potencjometr ale usterka na płycie głównej licznika.
    Rozbieranie to koszmar, więc kto nie ma doświadczenia w rozbieraniu liczników, niech lepiej przekaże to dobremu fachowcowi.
  • Poziom 26  
    A jednak musze przyznać rację PstryPtak. Do tej pory wszystkie naprawy robiłem z tyłu, dziś trafił się brak podświetlenia i trzeba było dobrać się do przodu. Nigdy więcej nie przyjmę takiego zlecenia, chyba, że klient zapłaci za 3h pracy.