TEMAT SCANIA problem ze scaniĄ 114 l po przekroczeniu 70 km\h i 1200 obr. zaczyna szybko i ciągle migac kontrolka EDC, nie miga na biegu jałowym pozdrawiam W drugim przypadku przy ruszaniu swieci się cały czas EDC do osiągnięcia 30 km\h potem gasnie i jak wcześniej napisałem dopiero po przekroczeniu 70 i,silnik chodzi równo i wkręca sie na obroty.po wyswietleniu kodów wychodza 5.1,5.2,5.4 po wykasowaniu pojawiają się na nowo,zrobiłem diagnostyę silnika i wyszło [zuzycie energi miedzy stykami zbyt wysokie i działanie elektrozaworu sa zbyt szybkie lub wolne] .Wymieniałem pompowtryskiwacze i przed wymiana były te kody błędów.Pozdrawiam MACH50[tex]