logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zresetować inspekcję serwisową w Audi A6 1996 C4?

wildwest 12 Cze 2005 17:20 3716 4
REKLAMA
  • #1 1571864
    wildwest
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Na wyświetlaczu kilometrów jak zapalam silnik non stop pali mi sie inspekcja czyli in .2 jak sie tego pozbyć. Podobno nacisnąc prawe pokretelko i przekrecic kluczyk - nie dziala nic sie nie pojawja a na głównym liczniku km mial sie pojawic jakis napis a tam nic. Prosze o pomoc z gory dzieki
  • REKLAMA
  • #2 1572839
    amre
    Poziom 15  
    Posty: 103
    Pomógł: 5
    Ocena: 23
    Podjedż, ale nad morze,wykasuję z W-wy rzut kamieniem.Jak to jest że w dużym mieście nikt tym się nie potrafi zająć.
  • REKLAMA
  • #3 1572897
    pajki
    Poziom 12  
    Posty: 65
    Pomógł: 2
    Ocena: 3
    W tym modelu z tego rocznika tylko urzadzenie diagnostyczne rozwiaze problem
  • REKLAMA
  • #4 1573536
    wildwest
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Powiadacie tylko urządzenie diagnostyczne. A czy wogóle da sie wejsc w ten tryb serwisowy tymi pokretłąmi ??????
  • #5 1574939
    Rocaria
    Poziom 17  
    Posty: 147
    Pomógł: 14
    Ocena: 78
    Insp.2 zapala się jako przegląd roczny.Inspekcję można wykasować komputerem VAG,VAS lub przy pomocy laptopa.Należy połączyć się z zestawem wskazników,wykonać procedurę dopasowania i w kanale 02 wpisać zera.
REKLAMA