Witam. Ostatnio zauważyłem wode pod moim ekspresem, dokładnie na blacie na którym stoi.Mam zatem pytanie co może być przyczyną takiego wycieku , dodam że jak na razie ekspres działa normalnie.
Pozdrawiam i dzękuje za pomoc.
Pozdrawiam i dzękuje za pomoc.