Witam,
ekspres nie odkamienia i nie płynie gorąca woda z dyszy od spieniania mleka. Nadmienię, że kawę zwykłą można zrobić.
ekspres nie odkamienia i nie płynie gorąca woda z dyszy od spieniania mleka. Nadmienię, że kawę zwykłą można zrobić.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam