Witam.
Posiadam monitor firmy iiyama GB2488HSU oraz kartę graficzną AMD r9 280x a nie mogę ustawić wiecej niż 60hz. Monitor mam podpięty przez kabel DVI-D. Zarówno sterowniki karty i monitora są jak najbardziej aktualne.
Dodam tylko jeszcze, że bardzo rzadko ale występują bluescreeny (nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego).
Z góry dziękuję za pomoc.
Posiadam monitor firmy iiyama GB2488HSU oraz kartę graficzną AMD r9 280x a nie mogę ustawić wiecej niż 60hz. Monitor mam podpięty przez kabel DVI-D. Zarówno sterowniki karty i monitora są jak najbardziej aktualne.
Dodam tylko jeszcze, że bardzo rzadko ale występują bluescreeny (nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego).
Z góry dziękuję za pomoc.