Witam.
Posiadam Audi A3 1.8t 2000r.
Mój problem polega na tym że parują mi szyby gdy włączone nawiew na przednią szybę.
Wymieniłem filtr kabinoy na filtr z węglem aktywnym. Lecz problem nie ustąpił.
Wieczorem nakrywam przednią szybę, rano jest ok dopóki nie włączę nawiewu na szybę...
Gdzie może być problem.
Pomocy
Posiadam Audi A3 1.8t 2000r.
Mój problem polega na tym że parują mi szyby gdy włączone nawiew na przednią szybę.
Wymieniłem filtr kabinoy na filtr z węglem aktywnym. Lecz problem nie ustąpił.
Wieczorem nakrywam przednią szybę, rano jest ok dopóki nie włączę nawiewu na szybę...
Gdzie może być problem.
Pomocy