Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

bmw e39 - witam jakie czujniki temperatury

19 Gru 2015 15:29 1200 7
  • Poziom 11  
    Witam .
    Posiadam bmw 523 na badaniu komputerowym wyszło mi że jedne z czujników temperatury nie działa jednakże sprawdzający nie był w stanie mi powiedzieć który, ogólnie temperatura zewnętrzna działa wskaźnik temperatury cieczy również , jaki jest jeszcze czujnik i gdzie go zlokalizować ? .
  • Poziom 31  
    misio106666 napisał:
    wyszło mi że jedne z czujników temperatury nie działa jednakże sprawdzający nie był w stanie mi powiedzieć który

Bez tego nic nie poradzimy, to on musi sprecyzować który.
  • Poziom 11  
    no właśnie że na komputerze było 3 temperatury dwie wskazywały a 3 była zerowa , nie było nic w kodach błędu . nie był w stanie mi powiedzieć co to za czujnik . stwierzyłem że sprawdzę miernikiem tylko nie wiem gdzie są czujniki . i które sprawdzić

Dodano po 4 [minuty]:

były 3 błędy 08 , 45 ,01 . ale podobno żadne z temperatury . jeden usuną od przepławki nie wiem który i 01 od poduszek bo się świecą ale to muszę wymienić sterownik tak przynajmniej mi zalecił
  • Poziom 31  
    misio106666 napisał:
    a 3 była zerowa

A ile było na zewnątrz? Albo na parowniku kilatyzacji?
    Uszkodzony czujnik pokazuje przeważnie ujemne temperatury
  • Poziom 11  
    na zewnątrz było pewnie ok 15 stopni . pokazał by ujemne jeśli jego rezystancja przybrała by odpowiednie wartości jeśli jednak został przepalony i nie ma obiegu zamkniętego nie pokaże żadnej warunki przynajmniej tak myślę . prosił bym tylko o to aby pomóc mi w zlokalizowaniu wszystkich czujników a sprawdzę je miernikiem
  • Poziom 33  
    misio106666 napisał:
    pokazał by ujemne jeśli jego rezystancja przybrała by odpowiednie wartości jeśli jednak został przepalony i nie ma obiegu zamkniętego nie pokaże żadnej warunki przynajmniej tak myślę .

Pokazałby, pokazał.
  • Poziom 31  
    misio106666 napisał:
    prosił bym tylko o to aby pomóc mi w zlokalizowaniu wszystkich czujników

Schemat klimatronika przed oczy w łapke miernik i mierzymy , na wtyczce masz wszystkie sygnały.
  • Poziom 40  
    Podłącz to u kogoś kumatego z INPA to powie ci dokładnie, który czujnik. Co do airbagu to na 99% uszkodzona mata w siedzeniu pasażera a nie sterownik. Tutaj emulator za parędziesiąt złotych załatwi sprawę.