Witam
Mam problem z sterownikiem Nice MCA2. Wszystko pięknie działało, aż do wczoraj. Wyjeżdżałem z domu, zamknąłem bramę a ta się nie zamknęła do końca. Brakło troszkę dosłownie. Naciskając na pilocie żeby brama się otworzyła slychać tylko cyknięcie przekaźnika, ale brama ani lampa sygnalizująca działanie nie dają oznak życia. Sprawdziłem bezpieczniki, są dobre. Co to może być ?
Mam problem z sterownikiem Nice MCA2. Wszystko pięknie działało, aż do wczoraj. Wyjeżdżałem z domu, zamknąłem bramę a ta się nie zamknęła do końca. Brakło troszkę dosłownie. Naciskając na pilocie żeby brama się otworzyła slychać tylko cyknięcie przekaźnika, ale brama ani lampa sygnalizująca działanie nie dają oznak życia. Sprawdziłem bezpieczniki, są dobre. Co to może być ?