Witam.
Jak zdjąć sim lock z tego telefonu? Wiem że już były takie tematy, ale na chwilę obecną czy są darmowe sposoby na to?
Posiadam podstawkę dss-25 i chyba kabel serwisowy, ale nie jestem pewny czy posiadam ten kabelek.
A jeżeli coś kupować do tego to co kupić najlepiej? Bo np. SETOOL3 nie zdejmuje sim locka z tego telefonu. Jeżeli kupować to chciał bym też żeby stare SE robił.
Najlepiej gdyby jedynym kosztem jaki trzeba by było wydać to było kupno samego box-u, a potem bez kredytów dało się ściągać sim locki z SE (ewentualnie też z innych). Co do SE to mam namyśli głównie te telefony których nie robi SETOOL3. Żeby najlepiej dzięki tymi dwoma box-ami dało się zrobić jak najwięcej telefonów SE.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Jak zdjąć sim lock z tego telefonu? Wiem że już były takie tematy, ale na chwilę obecną czy są darmowe sposoby na to?
Posiadam podstawkę dss-25 i chyba kabel serwisowy, ale nie jestem pewny czy posiadam ten kabelek.
A jeżeli coś kupować do tego to co kupić najlepiej? Bo np. SETOOL3 nie zdejmuje sim locka z tego telefonu. Jeżeli kupować to chciał bym też żeby stare SE robił.
Najlepiej gdyby jedynym kosztem jaki trzeba by było wydać to było kupno samego box-u, a potem bez kredytów dało się ściągać sim locki z SE (ewentualnie też z innych). Co do SE to mam namyśli głównie te telefony których nie robi SETOOL3. Żeby najlepiej dzięki tymi dwoma box-ami dało się zrobić jak najwięcej telefonów SE.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.