Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Wykonanie programowalnego licznika impulsów. (10 szt.)

tiptok 31 Gru 2015 09:24 1047 0
    tiptok
    Poziom 2  
    Zlecę wykonanie programowalnego licznika impulsów (bez obudowy)
    Założenia:
    Licznik zlicza impulsy w górę pochodzące z czujnika kontaktronowego (długość impulsu 20ms). Wynik jest wyświetlany na czterech 7segmentowych wyświetlaczach (czerwone) . Pojemność licznika wynosi 9999. Dodatkowo licznik musi posiadać cztery przyciski typu switch: ON, PROGRAM, (<),(>) oraz brzęczyk piezo do sygnalizacji akustycznej. Zasilanie układu 12VDC, całość musi się zmieścić do obudowy uniwersalnej Z49.
    Opis działania:
    Po uruchomieniu licznika przyciskiem ON, licznik jest gotowy do zliczania impulsów z czujnika a wyświetlacz jest wyzerowany. Naciśnięcie przycisku PROGRAM przez 4 sekundy powoduje wejście w menu programowania (sygnalizacja poprzez miganie wyświetlacza z częstotliwością 1 Hz). W menu możemy ustawić próg zliczania impulsów przyciskami < lub > w zakresie 12-48 lub całkowicie wyłączyć próg zliczania, wtedy na wyświetlaczu miga napis oFF a licznik zlicza impulsy do pełnej pojemności. W przypadku ustawienia progu zliczania na np. 12 licznik zlicza impulsy do ustawionej liczby po czym zostaje wyzerowany i jest to sygnalizowane akustycznie przez 2 sekundy. Ustawienia zapisujemy przyciskiem PROGRAM naciśniętym przez 4 sek. Parametry zostają zapisane w pamięci nieulotnej urządzenia tak aby za każdym razem po odłączeniu zasilania nie trzeba było na nowo go programować. Dodatkowo ustawiony próg zliczania musi być sygnalizowany świeceniem się kropki na wyświetlaczu.

Na początek interesuje mnie 10 sztuk takich płytek.
    Termin realizacji do 30dni, forma kontaktu: Wiadomość PW, Budżet do 80pln/szt, płacę przelewem.

Myślę, że opisałem swoje założenia w miarę dokładnie ale w przypadku jakiś niejasności proszę o kontakt.
    Pozdrawiam
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).