Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Zaprojektowanie licznika impulsów.

Darek0026 02 Gru 2017 20:45 1044 0
 • #1 02 Gru 2017 20:45
  Darek0026
  Poziom 15  

  Urządzenie ma działać następująco. Na jedno wejście będzie podawany sygnał o dwojakiej wartości tzn może to być np. +5V i 0V na zmianę lub 24V AC i 0V. Licznik musi pracować zarówno z jednym jak i drugim. Wartość do której liczy urządzenie ma być ustawiana przez użytkownika a także musi mieć on możliwość:
  -resetu licznika w każdym momencie(liczenie od zera)
  -ustawienia hasła na urządzenie tzn reset licznika i jego zmiana musi być możliwa po podaniu hasła.
  -po 3 próbach złego hasła urządzenie ma się blokować na godzinę. Jeżeli nastąpi odłączenie zasilania licznik czasu ponownego wpisania hasła ma liczyć od zera.
  -zmianę wartości do której ma liczyć.

  Po zrównaniu się wartości licznika z wyznaczoną ma być załączany przekaźnik 24V DC (cewka) i ma tak zostać do zresetowania licznika przez użytkownika.

  Myślę że interfejs urządzenia powinien się ograniczać do max wyświetlacza siedmiosegmentowego i dwóch przycisków. Wymiary płytki jeszcze podam.

  Nie znam się na wycenie tego ile może kosztować zaprojektowanie czegoś takiego ale myślę że układ jest na tyle banalny że każdy by sobie z tym poradził znający się na programowaniu mikrokontrolerów. Mogę dać za wykonanie prototypu do 400zł płatne przelewem.

  Kontakt mailowo darek11177(malpa)wp.pl lub priv termin: koniec stycznia 2018.

  Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
 • Relpol