Niestety nie wiem co to za model bo ktoś zdarł nalepke ale na płycie pisze , że jest to niby płyta AA5, ściągnołem z elektrody AA5AB i niestety to nie to. A problem jest taki: przetwornica próbkuje, był walnięty tranzystor kluczujące na wysokim, wymieniłem i to samo, tranzystora nie spaliło , jak odepne trafo WN i wstawie za niego żarówkę to świeci ale napięcie B+ jest w granicach 85V,(chyba trochę mało), podpiołem tą żarówkę bezpośrednio do zasilania B+ i napięcie jest takie samo, da się go regulować ale tylko w zakresie75-85V, powymieniałem kondensatory w przetwornicy i nic. Może ktoś mi coś doradzi, może ktoś wie co to za płyta. A nawiasem mówiąc to pewnie trafo będzie zwarte.