Napięcie w lini jest ok 96V dioda świeci a podczas włączenia słychać delikatne pyknięcie (chyba w trafie wysokiego) i nic się nie dzieje na bazie tranzystora sterującego tranzystorem linipo włączeniu pojawia się napięcie około 0,35V tranzystor nie kluczuje. W czym może być problem dodam, że wymieniłem kondensatory w zasilaczu i po stronie wtórnej na zasilaniu 95V (47u 200V) Telewizor podobno wcześniej miał problemy z włanczaniem, ale się włanczał od czasu do czasu.