Dzień dobry,
Kupiłem radio i z jednej strony domu (akurat tej, do której je kupiłem) źle odbiera. Z radia wystaje tylko cienki kabel jak z badziewnych światełek choinkowych.
Czy dobrym pomysłem jest podłączenie tego radia kablem do anteny ze wzmacniaczem z taką końcówką? allegro.pl-/radiowa-antena-pokojowa-sonus-fm-ze-wzmacniaczem
Musiałbym przylutować ten kabel do tej końcówki.
Czy to jest dobry pomysł?
Pozdrawiam!
Kupiłem radio i z jednej strony domu (akurat tej, do której je kupiłem) źle odbiera. Z radia wystaje tylko cienki kabel jak z badziewnych światełek choinkowych.
Czy dobrym pomysłem jest podłączenie tego radia kablem do anteny ze wzmacniaczem z taką końcówką? allegro.pl-/radiowa-antena-pokojowa-sonus-fm-ze-wzmacniaczem
Moderowany przez Mirek Z.:Link do aukcji usunąłem. https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php - p.3.1.18.
Musiałbym przylutować ten kabel do tej końcówki.
Czy to jest dobry pomysł?
Pozdrawiam!