Witam jestem od wczoraj właścicielem pralki jak w tytule wszystko ładnie pięknie ale podczas pierwszego prania stwierdziłem, że podczas prania tzn normalnego wolnego obracania się bębna wydaje dziwne buczenie jakby obracał się wolno wiertarka. Jak tylko bęben przyśpieszy już chodzi cicho. O co chodzi ?
1) Czy jest to zasługa silnika komutatorowy bo tak czytałem ?
2) Czy wszystkie marki/modele z tymi silnikami zachowują się w ten sposób ?
Czytałem przed zakupem setki opinii o tej pralce i nigdzie nie znalazłem opinii, ze jest głośna ?
Może to przypadek jednostkowy ? i trzeba to zgłosić an reklamację
3) Czy teraz w pralkach montują tylko takie hałasujące silniki ?
Dziękuje za odpowiedź.
1) Czy jest to zasługa silnika komutatorowy bo tak czytałem ?
2) Czy wszystkie marki/modele z tymi silnikami zachowują się w ten sposób ?
Czytałem przed zakupem setki opinii o tej pralce i nigdzie nie znalazłem opinii, ze jest głośna ?
Może to przypadek jednostkowy ? i trzeba to zgłosić an reklamację
3) Czy teraz w pralkach montują tylko takie hałasujące silniki ?
Dziękuje za odpowiedź.