Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lista kanałów niekodowanych w języku polskim.

yzrej 20 Jun 2005 19:33 16675 11
    yzrej
    Level 12  
    Witam.Wiem że jestem mało zorjentowany w temacie TV satelitarnej , stąd pomysł aby was zapytać.Mianowicie chodzi o to jakie są dostępne kanały niekodowane w języku polskim , potrafie znaleźć liste kanałów z Hot birda i Astry lecz nie wiem które są niekodowane i polskojęzyczne.Może jakąś linke :lol:
    Aha i jak sądzicie warto wziąć zestaw Polsatu z Echostarem, czy może lepiej kupić Fergusona 7018.
  • Helpful post
    art23
    Level 25  
    ja bym wziol 7018 napewno dekoder lepszy , a co do abonamentow to nie tylko mnie oszukala platforma p2c na promocji telewizji bez abonamentu wiec daleki jestem od tego typu rozwiazań , czlowiek chcial byc uczciwy i go wydymali bo oni sa na prawie jak widac co do polskojezycznych nie ma duzo , polsat 1 i 2 tv polonia , tele5 , puls , TV4, viva polska ,4 fun, tvn style , podroze , polonia 1 mniej wiecej to wszystkie moze ktos mnie uzupelni
    yzrej
    Level 12  
    Dzięki wziołem 7018 i cyfre narazie mam problem z jej uruchomieniem bo ogólne kanały chodzą jak najbardziej ale karty cyfry jakby nie było (jest orginalna) i nie wiem co jest grane a jest na 100% aktywowana , może ja coś pomotałem w ustawieniach , a może dopiero trzeba coś ustawić.POMOCY
  • Helpful post
    Roman_5000
    Level 19  
    W 7018 nic nie trzeba ustawiać, żeby widział kartę C+.
    Sam mam 7018, miałem przez m-ąc kartę C+ pakiet platynowy. Wszystko chodziło bez problemów. Sprawdź tę kartę w sklepie.
    Jak zaskoczy tzn., że coś z tunkiem. Wgrywałeś może jakiś edu $oft? Jeżeli tak to spróbuj wgrać inny i na innym sprawdź kartę ponownie.
  • Helpful post
    art23
    Level 25  
    zawsze mozesz sobie wyslac jeszcze raz aktywacje w internetowym centum obslugi klienta albo sprawdzic karton na innym tunku
    yzrej
    Level 12  
    Witam raz jeszcze. Ok panowie poszło trzeba było ręcznie wstukać częśtotliwości tak aby znałazł na satelicie TVP1 włączyć na te TVP1 i czekać jakieś 20 min potem samo poszło. Ja tak jak pisałem na poczatku co do przekazu satelitarnego jestem noga ale pierwsze doświadczenie mam już za sobą .Dzięki :lol:
    krzys506
    Level 1  
    Jak odbierać kanały niekodowane na odbiornikach analogowych?
    meloch
    Level 29  
    Tunery analogowe idą w zapomnienie. Coraz mniej programów nadawanych jest analogowo - z polskich można oglądać jedynie tvn.
    345
    Level 15  
    Ferdek lepszy, zależy do czego g ochcesz. Ferdziu dużo może
    yzrej
    Level 12  
    Dzięki za podpowiedzi.