logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Siemens S6 - próba uruchomienia

acd101 19 Lut 2016 19:52 1917 5
REKLAMA
  • #1 15451702
    acd101
    Poziom 9  
    Posty: 99
    Pomógł: 1
    Ocena: 19
    Dziś udało mi sie zdobyć starego Siemensa S6 który sie nie włącza. Nie mam do niego ładowarki, a jego dalszy stan nie jest mi znany. Wizualnie wszystko w środku wygląda OK. Chciałbym go naładować metodą zastępczą, awaryjną. Podłaczyłem go do ładowarki z obciętymi kabelkami w taki sposób jak na zdjęciu. Czy złączyłem we właściwe styki ? te od ładowania?
    Załączniki:
    • Siemens S6 - próba uruchomienia 20160219_194342.jpg (339.02 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 15451729
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23694
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Jak ma baterię padniętą a na 99% ma to nie naładujesz w ten sposób. Daj bezpośrednio na baterię napięci ok 5V tak na 10 min i sprawdź czy coś przyjmie.
  • REKLAMA
  • #3 15451753
    acd101
    Poziom 9  
    Posty: 99
    Pomógł: 1
    Ocena: 19
    Podłączyłem bezpośrednio na baterię prąd 5V 1000mAh. Zobaczymy co będzie.
  • REKLAMA
  • #4 15452864
    acd101
    Poziom 9  
    Posty: 99
    Pomógł: 1
    Ocena: 19
    Baterie ładowałem całą noc, prawie wcale się nie naładowała. Tel właczył sie na kilka sekund i zgasł.
  • REKLAMA
  • #5 15452878
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23694
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Czyli bateria padnięta na amen, co nie jest dziwne.
  • #6 15452935
    acd101
    Poziom 9  
    Posty: 99
    Pomógł: 1
    Ocena: 19
    Takiej baterii nigdzie juz nie kupi. Telefon może najwyżej służyć jako rekwizyt muzealny.
REKLAMA