Dziś udało mi sie zdobyć starego Siemensa S6 który sie nie włącza. Nie mam do niego ładowarki, a jego dalszy stan nie jest mi znany. Wizualnie wszystko w środku wygląda OK. Chciałbym go naładować metodą zastępczą, awaryjną. Podłaczyłem go do ładowarki z obciętymi kabelkami w taki sposób jak na zdjęciu. Czy złączyłem we właściwe styki ? te od ładowania?