Witam mój peugeot 2.0 hdi 16 v wycięty fap ostatnio jak zimy mocno dymi na biało wręcz jak lokomotywa. Błędy na komputerze to
błąd przekaźnika grzania świec i błąd ze sterowaniem turbo przeładowanie
czy ktoś może wie dlaczego on tak mocno dymi na biało
błąd przekaźnika grzania świec i błąd ze sterowaniem turbo przeładowanie
czy ktoś może wie dlaczego on tak mocno dymi na biało