Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes 1824 - Pompa hydrauliczna HDS i wywrotu

11 Mar 2016 20:22 906 4
 • Poziom 8  
  Witam. Szukam informacji na temat pompy hydraulicznej w wywrotce z Hds-em (Hiab 070A) Mercedesa 1824. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć nic konkretnego. A nie ma możliwości odczytania ze starej pompy jej parametrów (wydajność, ciśnienie, obroty). Może ktoś pomorze.
 • Poziom 15  
  HDS musi mieć badania UDT, w dokumentacji poszukaj. Jeśli tam nie masz to poszukaj numeru seryjnego HDS'a i skontaktuj się z firmą "Krantrak" to przedstawiciel Hiab'a.

  A tak na marginesie w czym masz problem z tą pompą?
 • Poziom 8  
  W Hdsie brakuje rozdzielacza. Chciałbym go uruchomić za pomocą rozdzielacza monoblokowego badestnost . Dlatego potrzebuje informacje na temat pompy żeby dobrać rozdzielacz o odpowiednim przepływie. Nie szukałbym informacji na temat pompy gdyby ceny rozdzielaczy o wydajności powyżej 95 litrów na minutę nie były takie wysokie
 • Poziom 15  
  Z tego co patrzyłem to ten HDS jest malutki. Wątpię, że pompa ma wydajność większą niż 60-80 l/min.
  Sprawdź sobie jakie przyłącza wlot i wylot (średnica) ma pompa i porównaj z wylotami w nowych pompach tego samego typu jak twoja pompa. Możesz też zmierzyć siłowniki w HDSie i obliczyć mniej więcej ich objętość, to też da ci jakieś wyobrażenie co do wydajności pompy. Jaki może być minimalny czas rozłożenia ramion od min. do max. Szybkość nie może być zbyt duża bo wtedy precyzja była by żadna.

  Druga sprawa to fakt, że jeżeli nie masz dokumentacji UDT ani przeglądu to będziesz miał kłopoty przy rejestracji samochodu.
 • Użytkownik usunął konto