Witam, wysłałem pompę wtryskową do regeneracji, samochód wkręcał się na max obroty, brak reakcji na pedał przyspieszenia. Man f2000 1999 rok EDC silnik D2866LF31
Potrzebuję dowiedzieć się jak ustawić pompę wtryskową, jest blokada z tego co widziałem po środku pompy w dole na klucz imbus 8.
Gdzieś się dowiedziałem, że ma być 0 stopni ale opinie są sprzeczne...
Z góry dziękuję za podpowiedź
Potrzebuję dowiedzieć się jak ustawić pompę wtryskową, jest blokada z tego co widziałem po środku pompy w dole na klucz imbus 8.
Gdzieś się dowiedziałem, że ma być 0 stopni ale opinie są sprzeczne...
Z góry dziękuję za podpowiedź