Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lampa led 12v, jaka bateria bedzie pasowac?

07 Apr 2016 23:22 894 5
  • Level 9  
    Witam
    Moje pytanie jest dosc proste dla kogos kto jest obeznany w temiacie pradow.
    Mianowicie: czy lampe taka jak ta
    Link
    z akumulatorem od wkretarki 12V 2-3Ah, lub tez innym malym akumulatorkiem ktory by sie do tego nadawal.
    Mysle nad lampa do rowera wykonana wlasnie w ten sposob. czy bedzie to wykonalne?
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 29  
    To jest reflektor do motocykla, motorowera przystosowany do zasilania 12 V.
    Do rowera lepiej coś mniejszego, lżejszego.
    Polecam takie coś:
    lampa-rowerowa-halogen-led-cree-xm-l-t6-akumulator
    Moderated By ANUBIS:

3.1.18. Nie wysyłaj linków, które po pewnym czasie przestaną być aktywne. To spowoduje, że dyskusja straci jakikolwiek sens.

Mam taka od kilku lat i jestem super zadowolony, a poza tym prawie 1/5 ceny tej co pokazałeś.
  • Level 23  
    Jak kolega wspomniał to reflektor raczej do motocykla. Bez stałego doładowywania zje bardzo szybko nawet spory akumulator. Do roweru weź coś słabszego.
  • Level 29  
    Tak wygląda bezsensowne automatyczne tłumaczenie.
  • Level 9  
    rower wyglada tak
    Lampa led 12v, jaka bateria bedzie pasowac? Lampa led 12v, jaka bateria bedzie pasowac?
    dlatego tez chce lampe motocyklowa a nie rowerowa. obecna lampa to samorobka z pustego klosza i wnetrza z lampki czolowej (1 dioda zasilana bateriami 3xAAA). Calosc nie swieci rewelacyjnie dlatego szukam lepszego rozwiazania :) jesli ktos ma jakies pomysly zeby lampa i dobrze swiecila i wygladala to bede bardzo wdzieczny :)