Witam serdecznie, nie wiem jak napisać posta więc piszę do Ciebie bezpośrednio,
mam problem z laptopem Medion Erazer x7815 (MSI GT780DX),
brak obrazu tak na zewnętrznym jak i na wewnętrznym ekranie,
karta graficzna jest sprawna sprawdzana na innym laptopie, bios sprawdziłem i wgrałem programatorem ze strony MSI do modelu 780DX (to ten sam bios co mój Medion,
tylko napis inny przy włączaniu) niestety nadal nic, brak obrazu.
Po dokładniejszym obejrzeniu płyty głównej, zobaczyłem że na PCH HM65 jest lekki bąbel, czy to on może być przyczyną problemu?
Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam
Kamil S
mam problem z laptopem Medion Erazer x7815 (MSI GT780DX),
brak obrazu tak na zewnętrznym jak i na wewnętrznym ekranie,
karta graficzna jest sprawna sprawdzana na innym laptopie, bios sprawdziłem i wgrałem programatorem ze strony MSI do modelu 780DX (to ten sam bios co mój Medion,
tylko napis inny przy włączaniu) niestety nadal nic, brak obrazu.
Po dokładniejszym obejrzeniu płyty głównej, zobaczyłem że na PCH HM65 jest lekki bąbel, czy to on może być przyczyną problemu?
Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam
Kamil S